Svaz Dovozců Automobilů

Car Importers Association


TOTAL pořádal konferenci o kamiónové dopravě

28.06.2018Autodealers

Společnost TOTAL pořádala v Praze v konferenčním centru Columna odbornou konferenci pod názvem Evropská kamionová doprava na TOTALním rozcestí: legislativa, bezpečnost a regulace.

Prvního ročníku výroční konference se zúčastnilo bezmála sedmdesát manažerů a majitelů společností podnikajících v logistice a v silniční nákladní dopravě. Na konferenci vystoupilo osm vynikajících řečníků.

“Silniční doprava je stále více vystavena nejrůznějším tlakům jak ze strany evropské legislativy zaměřené na plnění ekologických, technických a sociálních normativů, tak i ze strany zákazníků s ohledem na ceny za realizaci přeprav. Souběžně s těmito tlaky sílí každoročně vliv trestné činnosti v podobě působení velmi dobře organizovaných mezinárodních gangů, jejichž cílem je působit dopravcům i vlastníkům zboží vysoké majetkové škody krádežemi nejen vlastního zboží, ale mnohdy i drahé dopravní techniky,” shodli se účastníci konference.

Konference se konala na podporu snahy dopravních společností minimalizovat rizika včetně hledání způsobů jejich vhodného zajištění a optimalizovat náklady na provoz flotil.


Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.


Nejbližší akce

Spolupracujeme

Autodealers.cz logo Autojob.cz
[cnw:counter] TOPlist

 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.