Svaz Dovozců Automobilů Car Importers Association
CZ EN

Ford: manažeři se loučili s novináři v Aureole

Česká FORD MOTOR COMPANY zažila na konci roku 2018 personální zemětřesení. Odcházející generální ředitel Jan Laube a šéf Ford Credit Vladan Rojíček se loučili před Vánocemi s novináři v pražské restauraci Aureole.

Laube (51) nastoupil k českému Fordu v roce 1995 a prošel tu mnoha pozicemi v prodeji, servisu i v dceřiné finanční společnosti českého Fordu, FCE Credit. Generálním ředitelem společnosti byl jmenován v roce 2008.

„Po dvaceti čtyřech letech u firmy a jedenácti letech na pozici jednatele rozhodl ke konci tohoto roku ukončit svoje působení u českého zastoupení Fordu. Měl jsem tu čest vést tým skvělých lidí, s nimiž byla radost spolupracovat, i když jsme spolu občas museli překonávat hodně složité překážky. Říká se, že změna je život, tedy i pro mne nastal čas začít dělat zase něco jiného,“ komentoval svůj odchod Laube.

V Aureole s Fordem rozloučil také dlouholetý ředitel FCE Credit Vladan Rojíček, který finanční divizi značky vedl od 1. září 2008. „Rozhodl jsem se přestat v nejlepším, zatím nepřecházím na žádnou jinou pozici. Mám v plánu lyžování, golf a odpočinek,“ řekl Rojíček.

27.12.2018Autodealers

Informace odjinud

Aktuality členů

Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.

Nejbližší akce


Spolupracujeme

Autodealers.cz ibesip.cz SAP.cz Autodealers.cz logo Autojob.cz logo vizenula
TOPlist
 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.