Svaz Dovozců Automobilů Car Importers Association
CZ EN

Volvo: letos nový standard pro 12 dealerství

Volvo loni prodalo v Česku 2220 osobních aut, což přineslo poziční posun v rámci v prémiového segmentu trhu. Čísla komentovala pro Importérský speciál Automakers generální ředitelka Volvo cars Šárka Heyna Fuchsová. Co plánuje pro rok 2019?

„Mohu říct, že Volvo v roce 2018 v prémiovém segmentu – jenž stejně jako celkový trh vloni klesl – jako jedna z mála automobilových značek na našem trhu zaznamenalo růst. Firemní klientela se na celkovém počtu podílela drtivou většinou, přesně 94 procenty, oproti 6 procentům z řad soukromých zákazníků. Loňský podíl reexportu pak dělal 13 procent,“ uvedla Fuchsová.

Úspěch zaznamenala především v kategorii středních a malých fleetů. „Úspěšní jsme byli například v tendru společností Avis a Europcar CZ,“ upřesnila šéfka.

Nový standard pro dealery

Od prosince nabízí vozy Volvo, servis a související služby nový dealer – autosalon OlfinCar, zatím v jeho stávajících prostorách, do konce roku by měl zahájit provoz zcela nový areál. Souběžně také pokračuje další rozšiřování v rámci nového konceptu servisních služeb Volvo Personal Service, letos by mělo nový standard splňovat již 12 z celkových 19 dealerství.

06.03.2019Autodealers

Informace odjinud

Aktuality členů

Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.

Nejbližší akce


Spolupracujeme

Autodealers.cz ibesip.cz SAP.cz Autodealers.cz logo Autojob.cz logo vizenula
TOPlist
 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.