Svaz Dovozců Automobilů Car Importers Association
CZ EN

PR manažer roku 2018 SDA: Radka Matthey (Peugeot)

Časopis Automakers letos vyhlásil, ve spolupráci s novinářskými kluby, anketu o nejlepší mediální servis v rámci SDA v roce 2018. Ředitel dopravní policie Tomáš Lerch předal 4. dubna květiny vítězce ročníku.

Motorističtí novináři měli možnost označit v anketě automobilové značky, s jejichž mediálním servisem byli či nebyli v minulém roce spokojeni. Hodnotila se dostupnost PR manažerů na telefonu a emailu, počet tiskových zpráv a konferencí a také možnosti zápůjček automobilů k redakčním testům.

„Novináři z Klubu motoristických novinářů a Klubu motoristických publicistů mohli v průběhu února a března 2019 posílat hlasy PR manažerům, kteří poskytovali v průběhu minulého roku nejdostupnější informační servis pro jejich redakce,“ vysvětluje předseda KMN Michal Busta.

Do soutěže byl nominován každý manažer, který obdržel alespoň jeden novinářský hlas. “Dvaadvacet došlých lístků z dvaceti redakcí jsme srovnali na podlahu, po jejich ověření začalo jejich sčítání. Každý ze zúčastněných novinářů mohl udělit až tři hlasy, hrálo se tedy celkem o maximálně 66 soutěžních bodů. Ne všichni ale své právo maximálně využili. Někteří hlasovali jen pro jednoho nebo dva manažery, jeden porotce hlasoval jen ve vedlejší kategorii,” upřesňuje Handl průběh letošního sčítání a tím, že v osudí se nakonec sešlo celkem 58 hlasů. Počítaly se body nejen pro oblíbené PR manažery, ale i ty pro soutěž o hořkou malinu pro nejméně vstřícného mluvčího.

Zlatou medaili bere Radka Matthey (Peugeot)

V kategorii nejlepšího mediálního servisu obdržela největší počet hlasů, stejně loni, manažerka značky Peugeot Radka Matthey. S celkovými jedenácti hlasy předstihla o dva hlasy Zdeňka Zikmunda ze Subaru a o čtyři hlasy bronzovou Kateřinu Vaňkovou Jouglíčkovou z Kia Motors Czech.

Na stupních vítězů tak stáli stejní favorité jako v roce 2017 (za práci v roce 2016), jen s tím rozdílem, že Kateřina si letos vyměnila pozici s Radkou. Ta tedy má z posledních třech ročníků ankety už jeden bronz a dvě zlaté medaile.

05.04.2019Autodealers

Informace odjinud

Autofotka týdne: dodávky budou závodit, prototyp trénoval v Mostě

Bílá dodávka upalující po dálnici je fenomén a taky trochu klišé. Teď budou mít vlastní okruhový šampionát. Na autodromu v Mostě se při testování trucků předvedl prototyp závodní dodávky Iveco LT4 Cup nové dorostenecké okruhové série.
Celý článek na iDNES.cz >>

Lamborghini 3500 GTZ je zapomenutý krasavec z počátků italské značky. Připomeňte si ho

Když automobilka Lamborghini začínala, hledala různé partnery v otázce designu. Než začala dlouhodobě spolupracovat s Bertonem, zkusila to i se Zagatem.
auto.cz

Nové BMW 1 (F40) odhaluje další detaily. Chystaná předokolka bude lehčí než předchůdce

Nadcházející třetí generace BMW řady 1 (F40) využije novou platformu FAAR s pohonem přední nápravy, díky níž bude až o 25 kilogramů lehčí než předchůdce.
auto.cz

Nissan oslavuje výročí modelu GT-R a zároveň přiostřil GT-R Nismo

Nissan GT-R 50th Anniversary Edition dává svým označením jasně najevo, že je oslavou půl století modelů GT-R. Ostřejší reakce a nižší hmotnost pak charakterizují modernizovaný GT-R Nismo.  
auto.cz

Rozhovor s Michalem Krčmářem: Miluju sníh. I v autě…

Stříbrný biatlonista z loňské olympiády Michal Krčmářmá auta rád.  „Ale jinak než ostatní v reprezentaci,“ říká.
auto.cz

Revival Birdcage je úchvatný unikát s novým motorem od BMW Motorrad

Motor s protiběžnými písty je tradiční pohonnou jednotkou motocyklů značky BMW Motorrad. Nový boxer bude pohánět nový sériový cruiser, ale prozatím je srdcem jedinečné zakázkové stavby.
auto.cz

Rozhovor: Jak se prodávají čínské pneumatiky? Mezi čínskými výrobci jsou rozdíly

Vysoce postaveným manažerem u nás nepříliš známé singapurské pneumatikářské společnosti Giti Tire je Petr Čajka. Firma přitom patří mezi deset největších na světě. Jak je těžké měnit předsudky Evropanů a Čechů zvlášť?
auto.cz

DAF rozšiřuje svou nabídku pro stavebnictví

Společnost DAF Trucks si pro letošní rok připravila nové konfigurace podvozků a nové nápravy pro vozidla, která mají být primárně využívána ve stavebnictví.
auto.cz

Dámy na prskoletech: Vespa je láska i životní styl

Může mít člověk pěkný vztah k vose? Ano, pokud ji bude oslovovat italsky, přidá dvě kola, elegantní design a pohodlný posez na cestování. A celoživotní pouto je na světě. Čtyři ženy se vyznávají z celoživotní lásky k malému italskému skútru Vespa.
Celý článek na iDNES.cz >>

Autem do Chorvatska 2019: Jakých chyb se vyvarovat?

V Chorvatsku na dovolené byli autem mnozí čeští řidiči hned několikrát, přesto se nevyhýbají některým chybám. Čemu se třeba vyvarovat?
auto.cz

Renault má novou dodávku. EZ-Flex je miniaturní elektrododávka do města

Nové experimentální vozítko Renault EZ-Flex je jen 3,86 metru dlouhá dodávka, speciálně navržená pro provoz ve městě.
auto.cz

Volkswagen na Slovensku zvýšil výrobu, bude ale propouštět

Slovenská divize německé automobilky Volkswagen loni zvýšila výrobu aut, letos plánuje v rámci zvyšování produktivity snížit zaměstnanost o 3000 pracovníků.
auto.cz

Modernizovaný Volkswagen Passat - Retuš klasika

Ve své modernizované podobě se světu představil nejúspěšnější model střední třídy a fleetový specialista VW Passat. Úpravy se dotkly všech dostupných verzí včetně derivátů Alltrack a GTE.
Celý článek na e-flotila.cz >>

Do Česka dorazil nový Seat. Je to koloběžka

Nejlevnější model se znáčkem španělské automobilky? Stačit vám bude šestnáct tisíc.
auto.cz

Aktuality členů

Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.

Nejbližší akce


Spolupracujeme

Autodealers.cz ibesip.cz SAP.cz Autodealers.cz logo Autojob.cz logo vizenula
TOPlist
 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.