Svaz Dovozců Automobilů Car Importers Association
CZ EN

Anketa PR manažer roku SDA zná TOP 10

Novinářské kluby letos vyhlásily anketu o nejlepší mediální servis v rámci Svazu dovozců automobilů roku 2019. Události odsunuly sčítání hlasů na jaro, finále je naplánováno na 31. května. Z 24 nominovaných PR manažerů dostalo tři a více hlasů rovných 10 kandidátů.

„Motorističtí novináři z Klubu motoristických publicistů a Klubu motoristických novinářů mohli v průběhu ledna a února 2020 posílat hlasy PR manažerům, kteří poskytovali v průběhu roku 2019 nejdostupnější informační servis pro jejich redakce,“ vysvětluje předseda KMN Michal Busta.

Rozděluje se celkem 82 hlasů

Duben byl nakonec měsícem pro sbírání vyplněných lístků, jejich tisk a postupné sčítání hlasů. „V osudí se sešlo celkem 30 platných hlasovacích lístků. Každý novinář mohl udělit tři hlasy pro nejoblíbenější PR manažery, dohromady se tedy hrálo o 90 hlasů,“ upřesnil organizátor akce Erich Handl.

Všichni novináři ale nevyužili svého práva udělit až tři hlasy, někteří napsali do lístku jen jednoho nebo dva PR manažery. V osudí se nakonec sešlo 82 hlasů.

„Nemáme žádný nominační výbor, každý hlas prostě znamená zároveň nominaci do ankety. Novináři mohli navrhovat interní i externí PR specialisty, podmínkou bylo, že danou pozici vykonávali alespoň jeden den v daném roce,“ upřesnil Handl s tím, že hlasy bylo možné dávat všem oficiálním mluvčím společností sdružených v SDA, kteří poskytovali PR servis v průběhu roku 2019.

Nominováno bylo celkem 24 PR manažerů. Do 3. kola postupuje 10 kandidátů, kteří obdrželi tři a více hlasů:

Bedrnová, Martina (DS) Haidinger, David (BMW) Hejral, Martin (Opel) Linhart, Martin (Ford) Matthey, Radka (Peugeot) Pohorský, Jan (Hyundai) Rozkošný, Jiří (Audi) Skaličková, Jitka (Renault) Vaňková Jouglíčková, Kateřina (KIA) Zikmund, Zdeněk (Subaru)

22.05.2020Autodealers

Informace odjinud

Toyota Hilux dostala facelift. Pod novou maskou má teď silnější turbodiesel

Po několika únicích a oficiálním videu s Fernandem Alonsem se Toyota Hilux představuje oficiální cestou. A novinek je více než dost.
auto.cz

Český trh v květnu 2020: Hyundai před VW, Octavia přišla o titul nejprodávanějšího auta

Pandemie koronaviru kvůli propadu prodejů aut zamíchala pořadím nejžádanějších značek u nás. Změny najdeme i na nejvyšších příčkách.
auto.cz

Porovnejte nové BMW řady 4 s jeho předchůdcem. Jak moc se nová generace změnila?

Po premiéře nového BMW řady 4 se všichni soustředili hlavně na příď s obrovskými ledvinami. Podívejte se ale, jak se změnily další části sportovního kupé.
auto.cz

Mazdu 3 s naftovým motorem už nekoupíte, CX-30 bude následovat. Důvod je prostý

Hned dva modely japonské automobilky se na českém trhu loučí s dieselovými agregáty. Mezi zákazníky o ně byl jen minimální zájem.
auto.cz

Evropské prodeje v době koronaviru: Octavia druhá nejprodávanější, čtyři VW v top 10

Škoda Octavia v dubnových evropských prodejích porazila i takové modely jako Ford Focus nebo Renault Clio. VW Golf nicméně zůstává evropskou jedničkou.
auto.cz

Modernizovaný Mercedes E přichází na trh. Kolik dáte za nové motory?

Mercedes-Benz třídy E se v rámci modernizace dočkal mimo jiné nových mildhybridních motorů. Ceny modernizovaného éčka startují na částce 1.318.900 korun.
auto.cz

Ikonický motor Bentley 6,75 V8 končí ve výrobě. Po 61 letech!

Začátkem týdne byl v britském Crewe sestrojen poslední kus nejdéle sloužícího vidlicového osmiválce na světě.
auto.cz

Mercedes-Benz CLA kupé 220 – Prémie pod milion?

CLA kupé chce být nejreprezentativnějším malým Mercedesem. Nabízí ale víc než jen výrazný design?
auto.cz

Podívejte se, jak by BMW řady 4 vypadalo s normálními ledvinkami. Rozdíl je to obrovský

Včera se světu oficiálně představila druhá generace BMW řady 4, která šokovala především svými obrovskými ledvinkami. A teď už víme i to, jak by vypadala s přídí klasickou.
auto.cz

VW prý zareaguje na problémy s novým Golfem změnou vedení. Týkat se má i Škody

Koncern Volkswagen Group údajně čeká rozsáhlá změna vedení jeho značek. Bude reakcí na velké potíže s uvedením nového Volkswagenu Golf.
auto.cz

Modernizovaný Hyundai Santa Fe odhalen, s novou maskou dorazily velké změny

Navzdory rozsáhlým technickým změnám se prý jedná stále pouze o facelift.
auto.cz

Omlazený Arteon je za dveřmi, konečně nabídne i kombík

Již koncem měsíce představí Volkswagen svou omlazenou vlajkovou loď, která konečně dorazí i v praktičtější karoserii Shooting Brake.
auto.cz

Co na to řeknou petrolheadi? Nové BMW M5 může být plně elektrické

BMW chce do budoucna u svých modelů nabízet široké portfolio pohonů. tato strategie by se mohla dotknout rovněž příští generace BMW M5.
auto.cz

BMW řady 3 E36: Třetí generaci trojky je 30 let. Připomeňte si její příběh

Trojková série BMW ve stylovém třetím pokolení slaví kulaté jubileum. Oproti E30 řádně narostla, zaoblila se – a v plné parádě s námi strávila celou dekádu.
auto.cz

Aktuality členů

Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.

Nejbližší akce


Spolupracujeme

Autodealers.cz ibesip.cz SAP.cz Autodealers.cz logo Autojob.cz logo vizenula
TOPlist
 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.