Svaz Dovozců Automobilů

Car Importers Association


Harley-Davidson chystá akci v Poděbradech

22.03.2017 Autodealers

První dubnová sobota, lázeňské město Poděbrady a tisíce motorkářů už tradičně patří k sobě. I letos zde jezdci slavnostně otevřou moto sezónu. Stane se tak již v sobotu 1. dubna a lázeňskou kolonádu v jednom momentě obsadí tisíce majitelů silných strojů.

Autoshow zahájí sezonu na autodromu

21.03.2017 Autodealers

Tradiční akcí The Most AUTOSHOW, v pořadí už pátou, zahájí v neděli 16. dubna mostecký autodrom novou sezonu. Hlavní program od 09:00 do 18:00 hodin tvoří volné jízdy s vlastním vozem po závodní dráze či taxijízdy ve speciálech řízených zkušenými piloty. Vstup ani parkovné návštěvníci neplatí.

Domácnosti si na auto berou úvěr, firmy operativní leasing

15.03.2017 Autodealers

Zatímco domácnosti při pořízení nového osobního automobilu upřednostňují spotřebitelský úvěr, ve firemní sféře převládá operativní leasing. Vyplývá to z podrobných výsledků České leasingové a finanční asociace (ČLFA) za rok 2016.

PR manažer roku 2016: Kateřina Jouglíčková

15.03.2017 Autodealers

Časopis Automakers vyhlásil, ve spolupráci s novinářskými kluby, anketu o nejlepší mediální servis v rámci SDA v roce 2016. V redakci se sešlo 59 hlasů motoristických novinářů pro celkem 19 nominovaných manažerů komunikace. Anketa už zná své vítěze.

Škoda vytvoří alianci pro Indii s Tatou

10.03.2017 Autodealers

Volkswagen se spolu se značkou Škoda dohodl na vytvoření aliance s indickou automobilkou Tata.

Vozem roku 2017 (COTY) je Peugeot 3008

08.03.2017 Autodealers

Nositelem titulu evropský Vůz roku 2017 byl právě po těsném souboji v Ženevě vyhlášen Peugeot 3008. Podrobnosti přiblížil člen COTY za Českou republiku Jiří Duchoň.

PSA kupuje Opel za 2,3 miliardy eur

06.03.2017 Autodealers

Francouzská PSA Group vlastnící Peugeot a Citroën a americký General Motors v pondělí 6. března oznámily, že dosáhly dohody, že PSA odkoupí ztrátovou německou divizi GM Opel. Zaplatí za něj 2,3 miliardy eur (asi 61 miliard Kč).

Na Motosalonu se ukázala řada celebrit

06.03.2017 Autodealers

Tradiční moderátor Motosalonu Standa Berkovec přivítal 2. března března přesně ve 13 hodin návštěvníky veletrhu i oficiální hosty zahájení. Kdo byl k vidění na pódiu?

Přeučil povýšil v Harley-Davidson

03.03.2017 Autodealers

Harley-Davidson jmenoval nového šéfa zastoupení značky pro region střední a východní Evropy. Nahrazuje Martina Heřmanského, jenž začátkem roku postoupil na pozici Managing Director Strategic Growth Markets EMEA.

Motosalon 2017 otevřel brány v Letňanech

02.03.2017 Autodealers

Na výstavišti PVA v pražských Letňanech začal 2. března MOTOSALON, který je největší oborovou prezentací ve střední Evropě a jako jediný motocyklový veletrh se chlubí gescí Svazu dovozců automobilů (SDA) – motocyklové sekce a podporou Sdružení automobilového průmyslu (AIA).

Autodealers Autodealers Autodealers Autodealers Autodealers Autodealers Autodealers

Informace odjinud

Cíl Argentinské rallye 2017: Vyhrál Neuville

Belgičan Thierry Neuville (Hyundai i20 Coupe WRC) vyhrál nevídanou bitvu o vítězství v Argentinské rallye, pátém podniku mistrovství světa v automobilových soutěžích.
Celý článek na AUTO.CZ >>

Toto je pět nejlevnějších aut českého trhu!

Tak v tomhle klobouku se už kouzlí těžko. K lemu s hranicí dvou set tisíc korun se před třemi roky vměstnalo dvacet modelů, dál do minulosti ještě víc. Na jaře 2017 už tu tahá králíky jen pět mágů. Spíš čtyři a půl.
Celý článek na AUTO.CZ >>

Muskovi dorazila vrtná souprava, začnou se hloubit tunely

Elon Musk chce celému světu ukázat výhody tunelové dopravy a s jejím budováním začne na svém pozemku v Los Angeles co nevidět.
Celý článek na AUTO.CZ >>

Modřany plné brouků: Jak legendární volkswageny plavaly a sprintovaly...

Uplynulou sobotu se do pražských Modřan slétly „brouci“ ze všech koutů nejen naší země.
Celý článek na AUTO.CZ >>

Po RZ15 Argentinská rallye 2017: Bitva ve finiši?

Dramatický souboj slibuje závěrečný den na Argentinské rallye, pátém podniku mistrovství světa v automobilových soutěžích. Náskok vedoucího jezdce Brita Elffyna Evanse se zmenšil na pouhých 11,7 sekundy před Belgičanem Thierry Neuvillem.
Celý článek na AUTO.CZ >>

Polarizační brýle: Pro řidiče výborné, ale jak to, že umí schovat displeje?

Polarizační brýle se při řízení hodí, protože vám umí odfiltrovat různé odlesky. Jenže zároveň vám mohou zkazit výhled na head-up displej nebo obrazovku multimediálního systému.
Celý článek na AUTO.CZ >>

Škoda Auto vyrobila v závodě Kvasiny miliontý vůz Superb

Automobilka Škoda Auto v závodě v Kvasinách na Rychnovsku vyrobila miliontý vůz modelové řady Superb. Superb automobilka začala vyrábět v Kvasinách roce 2001, v letech 2004 a 2009 výrobu modelu zahájila i v Indii a v Číně.
Celý článek na AUTO.CZ >>

Nový level vypínání válců: Ze čtyřválce se stane jednoválec!

Zážehový motor, který by spotřebovával o 8 až 15 procent méně paliva než současné agregáty, je na dosah sériové výroby. Umožnit to má inovativní systém vypínání válců, vyvinutý ve spolupráci firem Delphi a Tula
Celý článek na AUTO.CZ >>

DAF představuje modelové řady CF a XF nové generace

Společnost DAF Trucks připravila nové generace modelových řad CF a XF s důkladně přepracovanými pohonnými jednotkami i podvozky, optimalizovanou aerodynamikou a novými interiéry.
Celý článek na AUTO.CZ >>

Autofotka týdne: Škoda VOS je pancéřovaný unikát pro komunistické papaláše

Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě získalo do svých sbírek unikátní pancéřovanou limuzínu Škoda VOS. Vozidlo pro československé i zahraniční komunistické vládní činitele se ve Vysokém Mýtě vyrábělo v letech 1948 až 1953. Do té doby vysoce postavení politici pancéřované osobní vozy nepoužívali.
Celý článek na iDNES.cz >>

Video: Tohle byly reklamy! Úžasný kaskadérský výkon Fiatu 124!

A za volantem nikdy jiný než Rémy Julienne, jeden z nejslavnějších kaskadérů všech dob.
Celý článek na AUTO.CZ >>

Škoda Octavia Cup: Naše auto je už v barvách!

První závod na Hungaroringu byl sice zrušen, zatím vám ale můžeme ukázat kompletně připravenou Octavii týmu Auto.cz Racing!
Celý článek na AUTO.CZ >>

VIDEO: Svatá Hora u Příbrami zažila burácení motorů Porsche

Svatá Hora u Příbrami patřila poslední sobotu v dubnu autům. Sraz si tu dali příznivci legendární značky Porsche. V Porsche klubu 108 jsou majitelé hlavně starších modelů značky, na sraz jich dorazilo kolem třiceti.
Celý článek na iDNES.cz >>

Sanitky jsou lékařovou vášní: Sestavil neskutečnou sbírku!

Když potkáte v okolí Hradce Králové starou sanitku, nejspíš ji řídí sám šéf tamní záchranky Jiří Mašek. Veterány jsou totiž jeho vášní a řadu z nich ještě zažil v lékařské službě.
Celý článek na AUTO.CZ >>

Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.


Nejbližší akce

Spolupracujeme

Autodealers.cz logo Autojob.cz
[cnw:counter] TOPlist

 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.