Svaz Dovozců Automobilů Car Importers Association
CZ EN

Audi hlavním partnerem festivalu MHF Český Krumlov

Porsche ČR má víceleté partnerství s Mezinárodním hudebním festivalem (MHF) Český Krumlov. Šéf divize Audi Marcel Archleb se letos dohodl s ředitelem festivalu Jaromírem Boháčem na zvětšení flotily vozidel pro management akce i převážení hostů.

Značka Audi tak navázala na úspěšnou loňskou spolupráci s organizátory prestižního českokrumlovského festivalu a jako hlavní partner MHF ji posouvá na ještě vyšší úroveň.

Letošní ročník hudebního festivalu, který se těší výborné pověsti i v zahraničí, se navzdory koronavirové pandemii uskuteční, a to od 18. září do 3. října 2020. Flotila nejnovějších modelů Audi bude zajišťovat po celou dobu trvání významné kulturní akce přepravu umělců a vzácných hostů.

„Mám velkou radost, že pokračujeme ve spolupráci s MHF Český Krumlov,“ říká Marcel Archleb, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. „A také mě těší, že i v letošním roce, který festivalům kvůli koronaviru nepřeje, organizátoři našli možný termín a formát pro konání akce. Věříme, že společně dále dokážeme budovat prestiž a vnímání této významné kulturní akce.“

Letošní ročník byl ohrožen opatřeními přijatými v souvislosti s pandemií onemocnění COVID-19, ale organizátorům se podařilo přesunout tradiční letní termín na začátek podzimu, od 18. září do 3. října 2020. Devětadvacátý ročník MHF tak bude jedním z mála hudebních festivalů, které se v letošním roce uskuteční. Návštěvníci festivalu se mohou těšit mimo jiné na jedno z mála vystoupení České filharmonie v České republice. Stejně jako v loňském roce zajistí Audi, ve spolupráci s autorizovaným prodejcem Porsche České Budějovice, luxusní a bezpečnou přepravu pro umělce a vzácné hosty.

24.06.2020Autodealers

Informace odjinud

TEST Citroën C3 Cargo Turbo 100 – Ideál pro rozvozce pizzy?

Nejmenší dodávka na českém trhu, která se dá považovat za auto, je vozem s poměrně úzkým zaměřením. Není nekomfortní ani příliš drahá, taky to ale není dodávky v pravém slova smyslu. Rozvozce pizzy s ním však může objet víc než stovku zákazníků najednou – teoreticky.
auto.cz

Merkur nebyl jen stavebnice! Jmenoval se tak Ford Sierra pro USA, měl však vyšší cíle

V roce 1985 se Ford pokusil nabídnout dva ryze evropské modely také v USA. Vytvořil pro ně dokonce novou značku Merkur. Kdo za tím stál a jaký byl její osud?
auto.cz

Stellantis hlásí posun v technologii solid-state baterií. Zahájil testování v provozu

Koncern Stellantis zahájil silniční testování revolučních solid-state baterií v reálném provozu, k čemuž využil elektrický Dodge Charger Daytona. Tato nová technologie slibuje výrazné zkrácení doby nabíjení a rapidní nárůst dojezdu elektromobilů.
auto.cz

Jsou drahé, ale levné na provoz. Dongfeng stále věří vodíkovým tahačům

Že v souboji vodíku a baterií vyhrávají spíše baterky, asi nikomu neušlo. I na těch vodíku nejvíce nakloněných místech se prodává výrazně více elektromobilů než vozů s palivovými články. Přesto jim stále automobilky důvěřují a jednou z nich je i Dongfeng.
auto.cz

Japonci postavili brutální elektromobil už před 25 lety. Vypadal šíleněji než Tesla Cybertruck

Elektromobily mají dnes image velmi rychlých vozů, které dokáží překonávat rekordy v rychlosti i akceleraci. Na počátku tohoto století ale běžný elektromobil dělal naprostý opak, což se rozhodli změnit v Japonsku. Jejich extrémní osmikolový vůz dokázal překonávat rychlostní rekordy ještě před Teslou.
auto.cz

Auta z pekla: Pomsta z Trnavy vozila celé generace. Tedy alespoň se o to snažila

Tak dlouho se chodilo se džbánem pro vodu, až z něj socialismus nevytěžil ani glazuru. Škoda 1203 měla dlouhý vývoj i kariéru a nebývale bohatý posmrtný život na Slovensku.  
auto.cz

Místo dieselů jen zážehové motory. Audi Americe rovnou nadělilo i vrcholnou verzi SQ7

Na novou generaci velkého SUV Audi Q7 jsme čekali 11 let. Do Evropy přišla se dvěma výkonovými variantami oblíbeného dieselu, za oceánem je však výrazně výkonnější. A to nejen ve verzi SQ7 s osmiválcem, kterou u nás zatím nekoupíme.
auto.cz

Lewis Hamilton získal v Barceloně první vítězství pro Ferrari. Antonelli cíl neviděl

Dramatickou Velkou cenu Barcelony-Katalánska 2026 vyhrál Lewis Hamilton před Georgem Russellem a Landem Norrisem.
auto.cz

Byli jsme u testů sedaček a hlavových opěrek: Chvíle ticha a „Ty v*le!“

Whiplash je anglický výraz pro prásknutí bičem. Je to ale taky označení pro opěrkový syndrom. Byli jsme se podívat, jak se testují opěrky, aby k bolestivému poranění krku při nehodě nedocházelo.
auto.cz

Peter Škoda ze společnosti Drivalia: Nejlepší auta prodáváme napřímo

Jak se projeví zdražování nových aut u českých řidičů? Přivede jich to víc k prodejcům ojetých vozů? K autům po operáku? Rozebíráme s Petrem Škodou.
auto.cz

MG láká na konkurenta Renaultu 5 a VW ID.Polo. Představí se v Goodwoodu

Automobilka MG láká dvěma snímky na svůj nový městský model jednoduše nazvaný „2“. Ten se v podobě konceptu představí ve čtvrtek 9. července v 11:00 na Festivalu rychlosti v anglickém Goodwoodu.
auto.cz

Rally Hustopeče v cíli: Stříteský vyhrál poprvé mezi vinicemi a vede mistrovství

Vedoucí jezdec českého šampionátu Dominik Stříteský (Škoda Fabia RS Rally2) vyhrál Agrotec Petronas Rally Hustopeče, která byla třetím podnikem mistrovství republiky v automobilových soutěžích. Tento podnik vyhrál poprvé v kariéře a zvýšil svůj náskok v MČR. 
auto.cz

Leclercova nehoda přerušila kvalifikaci. Pole position získal v Katalánsku George Russell

Pole position pro Velkou cenu Barcelony-Katalánska 2026 získal George Russell. V první řadě bude vedle něj Lewis Hamilton.
auto.cz

Za tohle auto by spořiví Češi prodejcům utrhali ruce. Za 151 tisíc ani není nejlevnějším v nabídce

Evropa se dávno posunula od dostupných vozů, které systematicky likvidují nároky na bezpečnost a emise. Jinak tomu je v Japonsku, kde se i dnes dá pořídit velmi jednoduché auto za směšné peníze. A umí to třeba i automobilka Subaru.
auto.cz

Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.

Nejbližší akce

Aktuality členů

Chery nastínila v Pekingu novou strategii

Čínská Chery svolala stovky zástupců světových médií na pekingský autosalon kde na tiskové konferenci představila novou technologickou strategii a také nové modely pro globální trhy. Značka plánuje propojit technologický vývoj, produktové novinky a své mezinárodní ambice.

Celý článek

Tomáš Macháč ambasadorem značky Kia

Olympijský vítěz Tomáš Macháč se stal novou tváří automobilky Kia. Přidal se tím k Jaromíru Jágrovi, který je s Kia spojen od roku 2020. Macháč získal v rámci spolupráce nejrychlejší model značky – sportovní elektromobil Kia EV6 GT.

Celý článek

Scania Finance mění název na TRATON

Scania Finance Czech Republic změnila s účinností od 7. července 2025 svůj název na TRATON Financial Services Czech Republic. Změna má být součástí širší transformace v rámci skupiny.

Celý článek

Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional a Jeep® rozšiřují portfolio značek skupiny Emil Frey v ČR

Skupina Emil Frey v České republice vstupuje díky novým značkám do další klíčové etapy svého působení v České republice. Jejich integrace s sebou nese potřebu adaptovat organizační strukturu, začlenit stávající zaměstnance, přijmout nové posily a provést další úkony k zajištění bezproblémového a efektivního chodu celé organizace.
Tisková zpráva

Celý článek


Spolupracujeme

Autodealers.cz ibesip.cz SAP.cz Autodealers.cz logo Autojob.cz logo vizenula logo cistadoprava
TOPlist
 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.