Svaz Dovozců Automobilů Car Importers Association
CZ EN

Houslista Svěcený rozvážel roušky v DS 7

Houslový virtuos Jaroslav Svěcený během koronavirové krize nezahálel a rozvážel svým vozem DS 7 CROSSBACK i roušky nemocnicím a dalším subjektům. Sám si před časem prošel složitým obdobím zdravotních komplikací a o to více se snaží pomáhat nyní, kdy je opět v kondici.

Rozvezl téměř 6000 roušek, hraje v domovech seniorů, podporuje NF Dejme dětem šanci, NF Umění doprovázet, celostátní sbírku Akce cihla pro mentálně postižené spoluobčany, ale už se naplno pouští i do koncertování ( před pár dny ve Svatovítské katedrále a ve Smetanově síni Obecního domu) a připravuje vydání nového 2alba WAY OF LIFE, které vyjde v září tohoto roku.

Jeho parťákem je nyní zbrusu nový vůz DS 7 CROSSBACK v mimořádně elegantní nové barevné kombinaci světle šedé metalízy s interiérem Opera v hnědé kůži Nappa.

Jaroslav velmi rád řídí a tráví na cestách mnoho hodin. Pohodlí pro něj i jeho housle je absolutní prioritou, aby mohl podávat skvělé hudební výkony při svých vystoupeních.

„Jsme s mojí DS 7 už bytostně srostlí. Našel jsem tu přesně to, co potřebuji nejvíc: pohodlí, spolehlivost, výkon. V autě se soustředím při poslechu hudby na své budoucí vystoupení, zcela se zklidním a mám rád i pozornost, kterou s DS vzbuzuji. Líbí se mi, že můj vůz je jedinečný, lidi se hodně zajímají, nechávají si vyprávět příběh DS. Já opravdu hodně najezdím, proto jsem si oblíbil dieselovou variantu s krásnou spotřebou, je fajn, že nemusím tak často k čerpací stanici. Koronavirová pauza mě netěšila, ale cítil jsem se potřebný zase jinak. Snad jsem svým rozvozem roušek a dobrým slovem alespoň trochu pomohl skvělým lékařům, sestřičkám a dalším v nemocnicích, kde žádnou pauzu neměli, ba naopak. Teď už koncertuji a pilně se připravuji na letní festivaly v Praze na Chodovské tvrzi, v Klášterci nad Ohří a na Jihočeských Nových Hradech, kde se vracím k milovaným houslím a moje DS 7 mi bude věrně stát po boku“, těší se Jaroslav Svěcený.

21.08.2020Autodealers

Informace odjinud

Poprvé za volantem Cupry Formentor: První ryzí model značky budí zaslouženou pozornost

Formentor je první svébytné dílo značky Cupra, všechny dosavadní vozy byly jen přeznačkované Seaty. První zkušenosti naznačují, že se novinka povedla.
auto.cz

Subaru Impreza 2.0 e-Boxer: Když vše funguje, jak má

Po modelech Forester a XV se nám do rukou dostala i třetí elektrifikovaná novinka s hvězdokupou Plejád ve znaku. A podle všeho se zdá, že je z celé trojice nejpovedenější.
auto.cz

VW K70 slaví 50 let. Připomeňte si zapomenutý model, který vytyčil dnešní směr značky

Historický mezník Volkswagenu, první model s kapalinou chlazeným motorem vpředu a pohonem přední nápravy původně znaky wolfsburské značky nést neměl.
auto.cz

Na čelo pustil Sainze i Bottase. Pak si ale Hamilton v Portugalsku doletěl pro rekordní vítězství

Vel­kou ce­nu Por­tu­gal­ska vy­hrál Lewis Ha­mil­ton před Bot­ta­sem a Ver­stap­pe­nem. Ha­mil­ton zís­kal re­kord­ní 92. ví­těz­ství ve for­mu­li 1.
auto.cz

Jízdní dojmy s Fordy Transit Active a Trail: Do opery, na pláž i do lesa!

Ford pro evropský trh uvedl pro modely z řady Transit akčnější verze Trail a Active. Užitkové novinky jsme vyzkoušeli v okolí Mnichova.
auto.cz

Škoda Karoq se začíná vyrábět na Slovensku. Z kapacitních důvodů

Německá automobilka Volkswagen ve svém závodě na Slovensku zahájila výrobu sportovně-užitkového vozu (SUV) Škoda Karoq. Výroba nového modelu zajistí práci pro 500 zaměstnanců, sdělil bratislavský závod. Ten vypomáhá s montáží modelu Karoq z kapacitních důvodů.
auto.cz

Japonská policie dostala Lexus LC500, parkovat může vedle Nissanu GT-R

Nejznámější flotilu luxusních a výkonných policejních vozidel mají nejspíš v Dubaji, japonští muži zákona však nezůstávají pozadu.
auto.cz

Motocyklová VC Teruelu 2020: MotoGP ovládl Franco Morbidelli, Suzuki má opět dvě pódia

Na MotorLandu Aragón proběhl další závod silničního motocyklového MS, Velká cena Teruelu. MotoGP vyhrál Franco Morbidelli, Moto2 Sam Lowes a Moto3 Jaume Masiá.
auto.cz

Ferrari svolává modely 812 Superfast, mohlo by jim odletět zadní sklo

Svolávací akce se nevyhýbají ani prémiovým značkám. V případě Ferrari 812 Superfast přitom půjde minimálně o 1063 vozidel.
auto.cz

Vybrali jsme modely s automatickou převodovkou a cenou do 500.000 Kč

Kolik modelů nových vozů pořídíte v Česku s automatickou převodovkou? Udělali jsme si průzkum a byli překvapeni: s cenovkou pod půl milionu jsme jich napočítali 35.
auto.cz

Proslulé koncepty Alfa Romeo B.A.T. 5, 7 a 9d na prodej jedině pohromadě

Tři futuristické koncepty byly výjimečně k vidění sólo, o to více se tetelí bohatí sběratelé nad šancí koupit všechny tři kusy najednou. O dalším působišti sci-fi prototypů se rozhodne na konci měsíce pod taktovkou snad nejznámější aukční síně.
auto.cz

Indian FTR 1200 S Race Replica: Láska na první pohled a třetí svezení

Zamiloval jsem se nad první fotkou a nemohl se dočkat dne, kdy otočím heftem Indianu FTR 1200. První rande úplně nedopadlo, ale další šance se vyplatila – dala vzniknout pevnému svazku.
auto.cz

Kvalifikaci na Velkou cenu Portugalsko vyhrál Hamilton na středně tvrdých pneumatikách

Kvalifikaci na Velkou cenu Portugalska vyhrál Lewis Hamilton před Bottasem. Druhá řada bude patřit Verstappenovi a Leclercovi.
auto.cz

Motocyklová VC Teruelu 2020: Z pole position se v MotoGP radoval Nakagami

Kvalifikacím na první Grand Prix Teruelu v dějinách jednostopého silničního MS dominovali v jednotlivých třídách Takaaki Nakagami (MotoGP), Sam Lowes (Moto2) a Raúl Fernández (Moto3).
auto.cz

Aktuality členů

Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.

Nejbližší akce


Spolupracujeme

Autodealers.cz ibesip.cz SAP.cz Autodealers.cz logo Autojob.cz logo vizenula
TOPlist
 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.