Svaz Dovozců Automobilů Car Importers Association
CZ EN

Audi podpořilo nadaci Havlových VIZE 97

Značka Audi navázala partnerství s Nadací Dagmar a Václava Havlových VIZE 97. Audi podpoří průkopnické a vizionářské projekty, jimiž je nadace proslulá v České republice i zahraničí.

Nadace se pod vedením Dagmar Havlové věnuje především kultuře, podpoře sociálně slabších vrstev, vzdělávání a zdravotnictví. Významnou součástí nadačních aktivit je také péče o odkaz Václava Havla, prvního prezidenta České republiky.

„Korporátní společenská odpovědnost patří mezi důležité pilíře působení značky Audi v České republice,“ říká Marcel Archleb, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika.

„Proto je pro nás velkou ctí, že můžeme podporovat mimořádně úspěšnou nadaci Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, která se stejně jako značka Audi zaměřuje na průkopnická a vizionářská řešení. Věřím, že toto spojení přinese spoustu úspěšných a především společensky prospěšných projektů“

Partnerství značky Audi a Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 je založeno na řadě společných hodnot. Stejně jako Audi se i nadace VIZE 97 může pochlubit řadou vizionářských a průkopnických projektů, které bývají na okraji zájmu české společnosti. Mezi mimořádné úspěchy nadace, v jejímž čele stojí Dagmar Havlová, patří například zavedení snadno dostupné prevence rakoviny tlustého střeva a konečníku do českého zdravotnictví. Toto neúnavné úsilí nese již své ovoce v podobě postupného snižování výskytu této zákeřné nemoci v české populaci.

„Mám velkou radost, že mohu značku Audi přivítat mezi našimi hlavními partnery,“ říká Dagmar Havlová, zakladatelka a předsedkyně správní rady nadace VIZE 97.

„Mnoho našich projektů je vytrvalostním během, který přináší výsledky až v delším časovém období. Pro jejich úspěšnou realizaci je proto podpora tak silných partnerů, jakým je Audi, naprosto zásadní. Těším se na dlouhodobou a oboustranně přínosnou spolupráci!“

Současné nadační aktivity zahrnují mimo jiné také provozování duchovně kulturního centra Pražská křižovatka. V něm se každoročně koná Mikulášský charitativní bazar. V prostorech centra se rovněž předává mezinárodní Cena VIZE 97 význačným myslitelům, kteří svým životním dílem překračují tradiční rámec vědeckého poznání, přispívají k chápání vědy jako integrální součásti obecné kultury a nekonvenčním způsobem se zabývají základními otázkami poznání, bytí a lidské existence.

16.10.2020Autodealers

Informace odjinud

Poprvé za volantem Cupry Formentor: První ryzí model značky budí zaslouženou pozornost

Formentor je první svébytné dílo značky Cupra, všechny dosavadní vozy byly jen přeznačkované Seaty. První zkušenosti naznačují, že se novinka povedla.
auto.cz

Subaru Impreza 2.0 e-Boxer: Když vše funguje, jak má

Po modelech Forester a XV se nám do rukou dostala i třetí elektrifikovaná novinka s hvězdokupou Plejád ve znaku. A podle všeho se zdá, že je z celé trojice nejpovedenější.
auto.cz

VW K70 slaví 50 let. Připomeňte si zapomenutý model, který vytyčil dnešní směr značky

Historický mezník Volkswagenu, první model s kapalinou chlazeným motorem vpředu a pohonem přední nápravy původně znaky wolfsburské značky nést neměl.
auto.cz

Na čelo pustil Sainze i Bottase. Pak si ale Hamilton v Portugalsku doletěl pro rekordní vítězství

Vel­kou ce­nu Por­tu­gal­ska vy­hrál Lewis Ha­mil­ton před Bot­ta­sem a Ver­stap­pe­nem. Ha­mil­ton zís­kal re­kord­ní 92. ví­těz­ství ve for­mu­li 1.
auto.cz

Jízdní dojmy s Fordy Transit Active a Trail: Do opery, na pláž i do lesa!

Ford pro evropský trh uvedl pro modely z řady Transit akčnější verze Trail a Active. Užitkové novinky jsme vyzkoušeli v okolí Mnichova.
auto.cz

Škoda Karoq se začíná vyrábět na Slovensku. Z kapacitních důvodů

Německá automobilka Volkswagen ve svém závodě na Slovensku zahájila výrobu sportovně-užitkového vozu (SUV) Škoda Karoq. Výroba nového modelu zajistí práci pro 500 zaměstnanců, sdělil bratislavský závod. Ten vypomáhá s montáží modelu Karoq z kapacitních důvodů.
auto.cz

Japonská policie dostala Lexus LC500, parkovat může vedle Nissanu GT-R

Nejznámější flotilu luxusních a výkonných policejních vozidel mají nejspíš v Dubaji, japonští muži zákona však nezůstávají pozadu.
auto.cz

Motocyklová VC Teruelu 2020: MotoGP ovládl Franco Morbidelli, Suzuki má opět dvě pódia

Na MotorLandu Aragón proběhl další závod silničního motocyklového MS, Velká cena Teruelu. MotoGP vyhrál Franco Morbidelli, Moto2 Sam Lowes a Moto3 Jaume Masiá.
auto.cz

Ferrari svolává modely 812 Superfast, mohlo by jim odletět zadní sklo

Svolávací akce se nevyhýbají ani prémiovým značkám. V případě Ferrari 812 Superfast přitom půjde minimálně o 1063 vozidel.
auto.cz

Vybrali jsme modely s automatickou převodovkou a cenou do 500.000 Kč

Kolik modelů nových vozů pořídíte v Česku s automatickou převodovkou? Udělali jsme si průzkum a byli překvapeni: s cenovkou pod půl milionu jsme jich napočítali 35.
auto.cz

Proslulé koncepty Alfa Romeo B.A.T. 5, 7 a 9d na prodej jedině pohromadě

Tři futuristické koncepty byly výjimečně k vidění sólo, o to více se tetelí bohatí sběratelé nad šancí koupit všechny tři kusy najednou. O dalším působišti sci-fi prototypů se rozhodne na konci měsíce pod taktovkou snad nejznámější aukční síně.
auto.cz

Indian FTR 1200 S Race Replica: Láska na první pohled a třetí svezení

Zamiloval jsem se nad první fotkou a nemohl se dočkat dne, kdy otočím heftem Indianu FTR 1200. První rande úplně nedopadlo, ale další šance se vyplatila – dala vzniknout pevnému svazku.
auto.cz

Kvalifikaci na Velkou cenu Portugalsko vyhrál Hamilton na středně tvrdých pneumatikách

Kvalifikaci na Velkou cenu Portugalska vyhrál Lewis Hamilton před Bottasem. Druhá řada bude patřit Verstappenovi a Leclercovi.
auto.cz

Motocyklová VC Teruelu 2020: Z pole position se v MotoGP radoval Nakagami

Kvalifikacím na první Grand Prix Teruelu v dějinách jednostopého silničního MS dominovali v jednotlivých třídách Takaaki Nakagami (MotoGP), Sam Lowes (Moto2) a Raúl Fernández (Moto3).
auto.cz

Aktuality členů

Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.

Nejbližší akce


Spolupracujeme

Autodealers.cz ibesip.cz SAP.cz Autodealers.cz logo Autojob.cz logo vizenula
TOPlist
 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.