Svaz Dovozců Automobilů

Car Importers Association


E.ON otevřel plničku CNG v Teplicích

19.12.2017Autodealers

V pořadí dvacátou první plnicí stanici CNG otevřel E.ON začátkem prosince v Teplicích. Investici komentuje Petr Hrubý, manažer CNG E.ON.

“V Česku v roce 2017 registrujeme velký nárůst veřejných plnicích stanic CNG, kdy jich aktuálně je již 160. Spolu s plnicími stanicemi roste i počet CNG vozů. Nejnovější modely v osobních vozech jsou Audi A4, A5, Seat Ibiza, Opel Astra nebo velmi oblíbené VW Polo,” říká Petr Hrubý.

Teplická plnicí stanice se nachází v těsné blízkosti čerpací stanice Tank ONO u křížení ulic Riegrova a Stanová. Možnost tankování je pro řidiče NONSTOP a platit zde mohou CNG kartami. Do budoucna se počítá i s rozšířením terminálu pro bankovní karty. Výdejní stojan je oboustranný s koncovkami NGV1 pro osobní a užitkové vozy.

Kromě budování nových plnicích stanic podporuje E.ON alternativní CNG pohon také prostřednictvím slev a akcí. Ve spolupráci se společností Autoexpert svým zákazníkům nabízí CNG vozy. U společnosti Autoexpert je možno vyzkoušet zdarma téměř všechny dostupné modely CNG vozidel včetně úplné novinky, vozidla Audi A5 Gtron.


Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.


Nejbližší akce

Spolupracujeme

Autodealers.cz logo Autojob.cz
[cnw:counter] TOPlist

 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.