Svaz Dovozců Automobilů

Car Importers Association


Iveco opět mezi největšími exportéry

20.12.2017Autodealers

Iveco Czech Republic, získala stříbrné ocenění na 23. ročníku soutěže Exportér roku. Druhé místo obdržela v kategorii „Nárůst exportu v letech 1993–2016“ mezi firmami s objemem vývozu nad 500 milionů korun ročně.

Na slavnostním večeru v Kaiserštejnském paláci v Praze převzal cenu z rukou premiéra Andreje Babiše a předsedy senátu Milana Štěcha generální ředitel Iveco Czech Republic Jiří Vaněk.

Vysokomýtská firma bodovala i v několika dalších kategoriích. Z hlediska celkového objemu exportu v roce 2016 obsadila sedmou příčku. Deváté místo pak získala v kategorii „Exportér s největším objemem exportu v letech 1993 – 2016“.

„Dosažený úspěch je výsledkem systematické realizace investic do rozvoje výrobního závodu ve Vysokém Mytě, intenzivní inovace výrobkové řady autobusů Crossway, poskytováni kvalitních služeb našim zákazníkům a neustálého vyhledávaní nových obchodních příležitosti”, řekl Jiří Vaněk, generální ředitel Iveco Czech Republic.

Iveco Czech Republic loni zaznamenala výrobní rekord, když brány závodu opustilo 3 885 nových autobusů. Více než 94 % z nich se prodalo v zahraničí.


Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.


Nejbližší akce

Spolupracujeme

Autodealers.cz logo Autojob.cz
[cnw:counter] TOPlist

 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.