Svaz Dovozců Automobilů

Car Importers Association


Poradna: Jak na smlouvu o výpůjčce vozidla

22.01.2018Autodealers

Časopis Automakers loni uspořádal ve spolupráci s SDA seminář s právními experty na téma půjčování předváděcích vozidel za účelem vyzkoušení jízdních vlastností vozidla. Pro Importérský speciál 2018 chystáme poradnu, ve které rozebereme přípravu kvalitní smlouvy o výpůjčce automobilu.

Problematice odpovědnosti provozovatele vozidla za škodu způsobenou okolnostmi majícími původ v provozu jsme se na stránkách časopisu Automakers již věnovali.

Následně zástupci Advokátní kanceláře Vítek Mrázek Kramný 5. prosince 2017 vystoupili na semináři pořádaném vydavatelem časopisu Automakers pro zástupce dovozců vozidel a motoristické novináře, na kterém byly diskutovány právní otázky a rizika spojená s přenecháním vozidla k testovací a předváděcí jízdě.

“Jelikož na tomto semináři a během následných diskusí padala řada dotazů, jak správně postupovat při přenechání vozidla k vyzkoušení potenciálním zákazníkům a novinářům a zejména jak správně připravit smlouvu o výpůjčce vozidla, rozhodli jsme se prostřednictvím tohoto článku čtenáře upozornit na některá vhodná ustanovení smlouvy o výpůjčce, která by při přípravě smlouvy neměla být opomenuta,” upozornili zástupci kanceláře.

Pro náš speciál připraví dvojstránkobou analýzu problému!


Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.


Nejbližší akce

Spolupracujeme

Autodealers.cz logo Autojob.cz
[cnw:counter] TOPlist

 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.