Svaz Dovozců Automobilů Car Importers Association
CZ EN

Volvo sponzorem večírku Českého lva

Ve Dvořákově síni pražského Rudolfina byly 10. března popětadvacáté udíleny prestižní Ceny České filmové a televizní akademie za rok 2017. Partnerem slavnostního večera bylo Volvo Car Czech Republic.

Volvo se stalo oficiálním dopravcem slavnostního večera 25. Českého lva. Část z nominovaných umělců tak k červenému koberci dojela v některém z desíti vozů švédské automobilky, konkrétně ve výběru z nových modelů značky řady 90 a 60.

Slavnostní galavečer, na němž byli vyhlášeni vítězové jednotlivých kategorií, proběhne 10. března 2018 ve Dvořákově síni pražského Rudolfina pod režijní taktovkou Michaela Čecha.

Večerem opět provázela Adela Vinczeová. Jubilejní ceremoniál, v jehož průběhu bude prezentována i značka Volvo, odvysílala Česká televize v přímém přenosu 10. března na ČT1 od 20 hodin.

Na závěrečném večírku pak bylo Volvo přímo součástí programu. Jeho hosté měli možnost sledovat speciální prezentaci moderní skandinávské kuchyně a za doprovodu vizuální show ochutnat vedle oficiálního cateringu také švédské speciality připravené šéfkuchařem poděbradského Bistro & Grill Sotto Ponte a klubovým šéfkuchařem a sommelierem Prague Business Clubu Jakubem Parusem.

12.03.2018Autodealers

Informace odjinud

Aktuality členů

Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.

Nejbližší akce


Spolupracujeme

Autodealers.cz ibesip.cz SAP.cz Autodealers.cz logo Autojob.cz logo vizenula
TOPlist
 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.