Svaz Dovozců Automobilů Car Importers Association
CZ EN

Porotci ankety Auto roku 2019 testovali v Hostivaři

Golf Club Hostivař hostil 25. října testovací jízdy ankety Auto roku 2019, kterou vyhlašuje SDA. Porotci měli k dispozici celkem 23 automobilů, které letos bojují o titul.

Testovací vozy pro anketu byly připraveny na spodním parkovišti u hlavní budovy. Soutěže se účastní 23 modelů, ale někteří dovozci dali k dispozici více kusů od jednotlivých nominovaných vozidel, takže v průběhu dne byl prostor pro jednotlivé zástupce poroty auta dostatečně vyzkoušet a otestovat.

Vozidla do soutěže nominovali importéři automobilů na základě kriterií stanovených novinářskou porotou. V seznamu oproti původnímu zářijovému návrhu ubyla značka Porsche.

Na poslední chvíli vypadly ze soutěže čtyři modely Mercedes-Benz. „Importér bohužel nemohl naplnit podmínky účasti, takže musel být vyřazen,“ informoval SDA 15. října. Do seznamu naopak přibyly značky Subaru a Mazda.

V Hostivaři tradičně chyběla značka Hyundai, která není členem SDA. Po dlouhé době se v seznamu neobjevila ani Škodovka, která letos zákazníkům nabídla jen faceliftované verze. Ty podle regulí nesmí v soutěži novinek zápolit.

29.10.2018Autodealers

Informace odjinud

Aktuality členů

Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.

Nejbližší akce


Spolupracujeme

Autodealers.cz ibesip.cz SAP.cz Autodealers.cz logo Autojob.cz logo vizenula
TOPlist
 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.