Svaz Dovozců Automobilů Car Importers Association
CZ EN

Kia září už 5 let na střeše Kongresového centra

Bigboard značky Kia je na střeše Kongresového centra už více než 5 let, za tu dobu projelo kolem téměř 250 milionů vozů. Nyní se centrum obléklo do nových barev automobilky, kombinace černé a bílé.

Dominantou reklamy je nové logo, které je ze dvou stran rámované upoutávkou na čtvrtou generaci největšího modelu KIA na českém trhu, SUV Sorento.

„Reklamní plochu na pražském kongresovém centru využíváme už více než 5 let. Teď ale prošla výraznou obměnou, která symbolizuje transformaci samotné značky. Její dominantou se stalo zbrusu nové logo, které ztělesňuje nové hodnoty automobilky: touhu inspirovat, důvěryhodnost a ambice stát se lídrem v poskytování nových služeb mobility, které nejsou postavené pouze na prodeji automobilů,“ říká Kateřina Vaňková Jouglíčková, PR & Corporate Events Manager společnosti KIA MOTORS CZECH.

Nové logo zároveň připomíná ručně psaný podpis, který symbolicky stvrzuje odhodlání značky zhmotňovat své hodnoty v konkrétních produktech a službách.

Největší billboard značky

Reklamní plocha na Kongresovém centru Praha je s 1 253 m2 největší venkovní plochou, kterou značka Kia pro svoji prezentaci využívá. Zároveň jde také o plochu s nejvyšším zásahem. Denně kolem ní projede v průměru 128 tisíc automobilů a další desetitisíce lidí ji vidí při cestě na stanici metra Vyšehrad, případně cestou ze stanice. Za více než pět let, co na střeše Kongresového centra Praha parkují vozy Kia, tak kolem projelo téměř 250 milionů automobilů a další desítky milionů očí ji viděly z nejbližšího i několik kilometrů vzdáleného okolí.

Aktuální kampaň je pátým vizuálem značky Kia. V roce 2016 šlo o propagaci modelu Sportage s integrovanou LED obrazovkou, na které se každý týden měnily reklamní slogany, od září 2017 mohli řidiči vídat elegantní gran turismo Kia Stinger, od února 2019 model ProCeed se splývavou zádí a od září 2019 potom crossover XCeed.

17.03.2021Autodealers

Informace odjinud

Hyundai Tucson přichází jako plug-in hybrid. Nošovická novinka se vejde do 900.000 Kč

Plug-in hybridní derivát Hyundaie Tucson kombinuje benzinový čtyřválec 1.6 T-GDI s elektromotorem o celkovém výkonu 195 kW.
auto.cz

BMW slibuje první vůz s revolučními solid-state bateriemi do roku 2025

Technologie baterií s pevným elektrolytem, označovaných jako solid-state bateries, bude klíčovým prvkem pro elektrifikaci celého automobilového průmyslu.
auto.cz

Tank je nová čínská značka luxusních offroadů. Představuje už hned tři modely

Čínská automobilka Great Wall na trh uvádí novou značku Tank zaměřenou na luxusní offroady. Na právě probíhajícím šanghajském autosalonu představuje hned tři modely.
auto.cz

Policie bude ve středu na 800 místech v Česku měřit rychlost

Na přibližně 800 místech po celém Česku bude policie ve středu 21. dubna kontrolovat, zda řidiči dodržují maximální povolenou rychlost jízdy. Lokality vybrali policisté i veřejnost.
auto.cz

Znáte tento kousek z historie Škody? Podívejte se, jak by vypadal dnes

Retro frčí a automobilky si to moc dobře uvědomují. Celá řada výrobců už našla inspiraci ve své košaté historii. Jak by podobný krok vypadal v podání Škody?
auto.cz

Motoristická poradna: Karavaning mimo sezónu má svá pravidla. Víte, co byste neměli dělat?

Cestování s karavanem rozhodně není jen záležitostí prosluněných letních měsíců, vyrazit můžete i v zimě. Myslete však na jisté zásady.
auto.cz

Čínský bestseller Mini EV přišel o střechu, zřejmě nabídne i lepší dojezd

Populární čínský mini-elektromobil, který je pod označením Dartz Freeze Nikrob nově dostupný i v Evropě, přijíždí v otevřené verzi Cabrio. A zřejmě nabídne i několik zajímavých vylepšení.
auto.cz

Great Wall Cannon Baja Snake chce být čínským Raptorem, něco mu ale chybí

Populární čínský pick-up prošel výraznou úpravou, na které se podílela i známá společnost Shelby.
auto.cz

Aston Martin a jeho plány pro nejbližší léta: Upravená Valhalla, hybridní DBX i facelift DB11

Britská automobilka se potýkala s finančními potížemi, jsou snad již vyřešeny, a tak se čile pracuje na novinkách. A v Gaydonu se toho chystá hodně zajímavého.
auto.cz

Nafukovací nárazníky nejsou žádné sci-fi, Apple na ně má patent

Unikátní mechanismus za předním nárazníkem by měl usnadnit parkování, vytvářet jedinečný vzhled a minimalizovat zranění či poškození. Pokud by se tedy někdy dostal do výroby.
auto.cz

BMW M3 už brzy pořídíte se čtyřkolkou. Co prozradilo o své technice?

Nová generace BMW M3 na trh dorazila jako ryzí zadokolka. Už brzy ji však pořídíte i s pohonem všech kol, stejně jako odvozený model M4.
auto.cz

Začátek motorkářské sezóny přinesl rekordní počet tragických nehod

První týdny letošní motorkářské sezóny sice poznamenalo dočasné omezení cestování, přesto již počet dopravních nehod s tragickými následky překonal předešlé roky.
auto.cz

Ora Punk Cat je čínská napodobenina klasického Brouka s extravagantním interiérem

Čínská značka Ora představila dvě zajímavé novinky. Zatímco jedna výrazně připomíná klasický Volkswagen Brouk, druhá v nás vyvolává myšlenky na vozy Porsche.
auto.cz

Ford odhalil nový Evos. Podobné auto by mohlo nahradit Mondeo

V březnu automobilka Ford prozradila, že současné evropské Mondeo se bude ve španělské továrně vyrábět už jen do března 2022. A je pravděpodobné, že nová generace už nebude. 
auto.cz

Aktuality členů

Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.

Nejbližší akce


Spolupracujeme

Autodealers.cz ibesip.cz SAP.cz Autodealers.cz logo Autojob.cz logo vizenula
TOPlist
 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.