Svaz Dovozců Automobilů Car Importers Association
CZ EN

Anketa PR manažer roku ukončila hlasování

Časopis Automakers od letošního ledna organizuje, ve spolupráci s novinářskými kluby, anketu o nejlepší mediální servis v rámci Svazu dovozců automobilů v roce 2017. Hlasování se uzavřelo 28. února 2018. Kolik se sešlo hlasů?

„Motorističtí novináři z Klubu motoristických novinářů a Klubu motoristických publicistů mohli v průběhu ledna a února 2018 posílat hlasy PR manažerům, kteří poskytovali v průběhu roku 2017 nejdostupnější informační servis pro jejich redakce,“ vysvětluje předseda KMN Michal Busta.

„V loňském ročníku se v redakci sešlo celkem 59 hlasů pro celkem 19 manažerů. Letos přišlo do redakce 25 hlasovacích lístků, každý novinář mohl určit až tři oblíbené PR manažery. Tento rok se tedy bude hrát dohromady až o 75 hlasů,” vysvětluje systém ankety šéfredaktor Automakers Erich Handl.

Co bude dál? “Pětadvacet došlých lístků jsme srovnali na podlahu redakce, ofotili a budou zaslány ke kontrole předsedům novinářských klubů. Po ověření počtu došlých lístků začne sčítání hlasů. Hlasy bude potřeba vytřídit. Ne všichni novináři dodrželi pravidlo soutěže a hlasovali i pro PR manažery pracující pro společnosti SDA. Viděl jsem na lístcích například hlas pro dodavatele autokol, ten nebudeme moci uznat,” upřesňuje Handl

Sčítat se budou hlasy nejen pro oblíbené PR manažery, ale ty pro soutěž o hořkou malinu pro nejméně vstřícného mluvčího. Anketa také má vedlejší soutěž o nejpoveděnější akci pro motonovináře roku 2017. Výsledky budou vyhlášeny v březnovém Importérském speciálu Automakers 2018, slibuje Handl.

01.03.2018Autodealers

Informace odjinud

Aktuality členů

Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.

Nejbližší akce


Spolupracujeme

Autodealers.cz ibesip.cz SAP.cz Autodealers.cz logo Autojob.cz logo vizenula
TOPlist
 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.