Svaz Dovozců Automobilů Car Importers Association
CZ EN

All American Fest chystá jízdu harleyů

Z tradičních Prague Harley Days se letos stal All American Fest, který se na holešovickém Výstavišti uskuteční od pátku 1. do neděle 3. září. V sobotu odstartuje spalinou jízdu. Od Výstaviště tak do centra metropole zamíří stovky motocyklů Harley-Davidson! Organizátoři seznámili novináře s novým fotmátem akce na tiskové konferenci v sídle H-D na pražské Šalamounce.

All American Fest letos propojí již zavedené akce jako je Prague Harley Days, Burgerfest a open-air FMX Gladiator Games

Spanilá jízda bude i letos patřit mezi největší programové hity nabitého 3denního program All American Festu. A jako každoročně slibuje velký zážitek nejen pro samotné jezdce a účastníky spanilé jízdy, ale i jedinečnou podívanou pro všechny ostatní návštěvníky, turisty, Pražany nebo náhodné kolemjdoucí. Účast v ní navíc není podmíněna motocyklem Harley-Davidson, ale užít si ji může skutečně každý jezdec na jakémkoli stroji, včetně skútru!

„Spanilá jízda je určena úplně pro všechny jezdce, pro všechny, kteří s námi budou chtít jet a užít si její jedinečnou atmosféru, která se nedá popsat jinak než tak, že ji prostě musíte zažít. Zájemci postačí, když si na All American Festu včas vyzvedne speciální pásku na motocykl opravňující k účasti ve spanilé jízdě a v sobotu ráno dorazí na řazení. A pak už si jen bude užívat! Jízdu v jedné stopě po boku stovek harleyů i dalších motocyklů nejrůznějších značek, neopakovatelnou atmosféru, pohodu – jednoduše řečeno, vše, co ke spanilé jízdě patří,” říká Jaroslav Vavřina, organizátor All American Festu.

Trasa spanilé jízdy by letos měla vést od holešovického Výstaviště na Magistrálu, následovat by měla několikaminutová zastávka na Václavském náměstí a poté bude kolona motocyklů pokračovat směr Karlovo náměstí a podél nábřeží zpět do Holešovic. Účastnit by se jí tentokrát mělo minimálně 800 motocyklů.

Pro účast ve spanilé jízdě postačí si na All American Festu v INFO stánku vyzvednout pásku na motocykl, nejpozději do sobotních 9 hodin a následně dbát pokynů pořadatelů při řazení. To začíná v 9 hodin v dolní části holešovického Výstaviště a samotný start spanilé jízdy, tedy čas, kdy se kolona motocyklů od Výstaviště rozjede směrem do centra Prahy je naplánován na 10:30.

24.08.2023Autodealers

Informace odjinud

Auta Martina Vaculíka, jak je neznáte: Jak funguje elektrokolo a jak se o něj starat?

Když už jste snesli elektromobily, snesete i elektrokola. Spojení pohybu a elektrifikované dopravy mi přijde velmi zajímavé, ale nikdy jsem na žádném elektrokole nejel. Zajímalo mě nejen, jak takové elektrokolo vlastně funguje, ale i jak se o něj starat.
auto.cz

Ford Transit nemusí být jen pracovní auto. Neztratí se ani v poušti

Písečná bouře, zrádný povrch ani předsudky nezastavily upravený Ford Transit před zdoláním nástrah Sahary. V kategorii SUV se umístil přibližně v polovině a pro celé startovní pole byly jeho schopnosti překvapením.
auto.cz

Chcete hot-rod na každý den? FullGood vám jej prodá v Evropě s moderním pohonem

Mezi generickými vozy desítek značek v Pekingu vyčnívala zejména jedna lokální automobilka. Její vozy sice mají moderní pohony, vzhledem ale jako by vypadly z jiného století.
auto.cz

Zapomeňte na Apple nebo Sony, na vlastní auto láká síť čerpacích stanic Shell

Ambice značce Shell nechybějí, a ačkoli se její kreace do sériové výroby nedostane, použité technologie by mohly zavedeným automobilkám ukázat nový směr a možnosti.
auto.cz

Narovnejte se! Auta vás budou napomínat jako ve škole, o zdravá záda však nejde

Auto bylo odjakživa symbolem svobody, ale tato romantická představa se definitivně rozplývá v pípání senzorů. Bez napomenutí teď už nezůstanou ani kulatá záda.
auto.cz

Leapmotor B05 už míří do Česka. Nový sporťák láká na fajn dynamiku i cenu

Do nabídky peprnějších elektrických hatchbacků se nyní v Evropě řadí i slibně vypadající rival z čínské produkce.
auto.cz

Největší autobazar světa končí. Souvisí to i s cenou pozemků

Britský Cargiant, který po více než čtyři desetiletí definoval trh s ojetými vozy, definitivně ukončil svůj maloobchodní provoz. Může za to hlavně digitální transformace trhu, nestabilní dodavatelské řetězce a rostoucí hodnoty metropolitních pozemků.
auto.cz

Renault Twingo je nejhezčím autem roku 2026. Porota ocenila také Jeep nebo Audi

Design je čistě subjektivní záležitost, která se ovšem dá objektivně hodnotit. Když se navíc výsledky spojují s většinovým názorem veřejnosti, má vybraný model slušně nakročeno k úspěchu. Souhlasíte s porotou?
auto.cz

Diesel, rám a terénní schopnosti? Netradiční čínská značka prodává i v Evropě

Většina současných čínských aut vypadá velmi podobně. Pohledné sedany či SUV splývají v jedno a to samé platí o jejich technice. Proto velmi vyčnívá značka 212, která naopak spoléhá na rámovou konstrukci, terénní schopnosti a dokonce i dieselový motor.
auto.cz

Modernizované BMW řady 7 naživo z Číny: Zepředu ostré, zezadu víc asijské

BMW řady 7 vystavilo své nové, ostré tvary na pekingském autosalonu. Naživo vypadají linky přídě opravdu dobře, vzadu však vozu stále chybí jakákoliv identita.
auto.cz

Scott: Terénům vstříc

Také v ČR roste popularita gravelových kol, čemuž jde vstříc též rostoucí počet různých závodů. Pokud toužíte po stylové a kvalitní výbavě, je výbornou adresou síť prodejen Endorphin Republic, v jejímž portfoliu jsou i produkty značky Scott.
auto.cz

Nová giulia a stelvio vsadí i na spalováky. I současné QV ale pořád koupíte i v Česku!

Nové generace Alfy Romeo Giulia a Stelvio dorazí v roce 2028. A přestože měly být původně čistě elektrické, italská značka mění strategii a nabídne kompletní portfolio pohonů.
auto.cz

Martin Vaculík a Volkswagen Crafter za 2,3 milionu: Tahle krabice projede snad všechno!

Druhá generace Volkswagenu Crafter vyráběná od roku 2017 nikdy nebyla nejlevnější dodávkou na trhu. Nezaměřuje se tak na plechové vany pro poštu a kurýrní služby, ale zaměřuje se na uspokojování náročných zákazníků. Třeba těch, kdo chtějí s osobní verzí dodávky jezdit v náročném terénu.
auto.cz

Modernizované Audi Q4 sousedi nepoznají. Uvnitř je ale změn nespočet

Modernizované Audi Q4 přináší po pěti letech od uvedení na trh interiér nové generace a dojezd nyní dosahuje až 592 km. Utáhne těžší přívěs, nabijete ho rychleji a zadní světla vás zbaví bezohledných řidičů.
auto.cz

Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.

Nejbližší akce

Aktuality členů

Tomáš Macháč ambasadorem značky Kia

Olympijský vítěz Tomáš Macháč se stal novou tváří automobilky Kia. Přidal se tím k Jaromíru Jágrovi, který je s Kia spojen od roku 2020. Macháč získal v rámci spolupráce nejrychlejší model značky – sportovní elektromobil Kia EV6 GT.

Celý článek

Scania Finance mění název na TRATON

Scania Finance Czech Republic změnila s účinností od 7. července 2025 svůj název na TRATON Financial Services Czech Republic. Změna má být součástí širší transformace v rámci skupiny.

Celý článek

Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional a Jeep® rozšiřují portfolio značek skupiny Emil Frey v ČR

Skupina Emil Frey v České republice vstupuje díky novým značkám do další klíčové etapy svého působení v České republice. Jejich integrace s sebou nese potřebu adaptovat organizační strukturu, začlenit stávající zaměstnance, přijmout nové posily a provést další úkony k zajištění bezproblémového a efektivního chodu celé organizace.
Tisková zpráva

Celý článek


Spolupracujeme

Autodealers.cz ibesip.cz SAP.cz Autodealers.cz logo Autojob.cz logo vizenula logo cistadoprava
TOPlist
 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.