Direct family byznysmena Pavla Řeháka, která v roce 2021 vstoupila do světa autoslužeb koupí servisů Autotrio a NH Car v Praze a K.E.I. Group v Brně, opět investuje. Do jejího portfolia přibylo Autoprofi v Příbrami.
Zatímco stávající dealerství pokrývají hlavně značky z koncernu VW a Fiat, Příbramská Autoprofi do portfolia přináší Mazdu, Mitsubishi a MG.
Na Direct auto by měla nová pobočka rebrandovat v příštích měsících. Dealerské uskupení v roce 2023 plánuje prodat přes 7 000 nových a ojetých vozů a přesáhnout obrat 4 miliardy korun.
Mateřská skupina Direct family zahrnuje Direct pojišťovnu, Fidoo, Direct auto a Birne. Celá skupina má obrat ve výši více než 5 miliard korun a obsluhuje 450 tisíc zákazníků.
Skupina Emil Frey v České republice vstupuje díky novým značkám do další klíčové etapy svého působení v České republice. Jejich integrace s sebou nese potřebu adaptovat organizační strukturu, začlenit stávající zaměstnance, přijmout nové posily a provést další úkony k zajištění bezproblémového a efektivního chodu celé organizace.
Tisková zpráva