Svaz Dovozců Automobilů Car Importers Association
CZ EN

Kepková posílila Dachser

Dachser Czech Republic má novou vedoucí obchodního oddělení pro letecké námořní přepravy. Ivana Kepková, zkušená specialistka na mezikontinentální přepravy, je na své nové pozici Sales Manager Air & Sea Logistics zodpovědná za rozvoj obchodních aktivit a akvizici nových zákazníků.

Ivana Kepková vystudovala Gymnázium J. A. Komenského v Novém Strašecí. Po studiích působila v cestovním ruchu a marketingu. Před 25 lety vstoupila do světa logistiky jako disponent sběrných kamionových přeprav ve společnosti Lagermax. Zde sbírala zkušenosti také v leteckém exportním a obchodním oddělení. V letech 2006–2010 zastávala pozici Indoor Sales Represenative ve společnosti Kühne + Nagel. V roce 2011 nastoupila do obchodního oddělení společnosti DB Schenker, kde prohlubovala své zkušenosti v logistice jako Business Development Manager pro letecké a námořní přepravy a Key Account Manager pro segment Automotive.

Ve společnosti Dachser Czech Republic působí na pozici vedoucí obchodního oddělení pro letecké a námořní přepravy, kde je spoluzodpovědná za plnění firemní obchodní strategie a tvorbu obchodního plánu. Věnuje se akvizici nových zákazníků a implementaci zákaznických řešení. Do jejích kompetencí spadá i péče o stávající zákazníky a řízení a rozvoj lidských zdrojů v obchodním oddělení.

„Nastoupila jsem do dobře etablované společnosti a těším se, že zde budu moci zúročit svoje zkušenosti z leteckých a námořních přeprav,“ říká Ivana Kepková, Sales Manager Air & Sea Logistics, Dachser Czech Republic, a dodává, „více než dvacet let v logistice mě přesvědčilo o tom, že moje místo je v obchodní oblasti – odpovídá mému temperamentu a nadšení pro logistiku a věřím, že to vše budu moci plně využít pro zákazníky společnosti Dachser.“

„V Ivaně Kepkové jsme našli logistického profesionála s hlubokými zkušenostmi v Air & Sea a přesahem do příbuzných přepravních oborů,“ uvádí Radek Duda, Country Manager Air & Sea Logistics, Dachser Czech Republic, a doplňuje, „na pozici vedoucí obchodního oddělení bude moci dobře uplatnit své zkušenosti z mezikontinentálních přeprav a nabídne našim zákazníkům řešení na míru, která jsou s ohledem na současné dění ve světě velmi žádaná.“

27.03.2024Autodealers

Informace odjinud

Antiparkovací kolík už i v dráze pro chodce? Podle Prahy normální, jiní kroutí hlavou

Praha osazuje ulice tisíci nových antiparkovacích sloupků. Podle města chrání chodce, brání nelegálnímu parkování a šetří chodníky před těžkými auty. Jenže některé realizace vyvolávají otázky – třeba když se sloupek ocitne přímo ve vodicí linii pro nevidomé.
auto.cz

Volkswagen oznámil investiční plán na příští roky, většina půjde do Evropy

Německý koncern Volkswagen investuje do své budoucnosti v letech 2026–2030 celkem 160 miliard eur – méně než v předchozích čtyřletkách. Většina těchto peněz však poputuje do Německa a Evropy.
auto.cz

Ford Ranger Plug-in hybrid má v Česku netradiční rekord. Něco takového by nafťák nezvládl

Ford Ranger je dlouhodobě nejprodávanější pick-up v Evropě. České zastoupení se rozhodlo ukázat populární pick-up také v méně známé roli a výsledkem je nový oficiální český rekord.
auto.cz

Nový Mercedes-Benz GLB oficiálně: Auto pro každého! Už máme i první ceny

Mercedes-Benz GLB vstupuje do nové éry. Z rodinně orientovaného crossoveru se stává plnohodnotný elektromobil s dojezdem až 631 km, 7místným uspořádáním a tažnou kapacitou až 2 t. Známe první české ceny a víme, že po elektrické verzi brzy dorazí i hybrid.
auto.cz

TEST Peugeot Traveller Allure Standard 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8 – Klidně dalších deset let

Životní cyklus dodávek se vede v úplně jiných časových rozmezích než u osobních aut. Peugeot Traveller je na trhu devět let, teprve nedávno však prošel větší modernizací, která mu život o další roky prodloužila.
auto.cz

Takto vypadá budoucnost automobilky Kia. Inspiraci bere i z minulosti

Studie se představila v rámci oslav 80 let od založení značky. Nabízí ochutnávku nového ovládacího rozhraní.
auto.cz

Zákaz spalovacích motorů v EU? Možná nebude tak zle! Jasno bude už brzy

Deset let zbývá do zákazu prodeje nových aut se spalovacími motory v zemích EU. Stále častěji se však mluví o posunutí uvedeného termínu. Více bychom mohli vědět ještě před Vánocemi.
auto.cz

Množí se útoky na nabíjecí stanice. Nejde přitom o profit z mědi

Počet útoků na nabíjecí stanice pro elektromobily v Německu strmě roste. Provozovatelé hlásí škody za miliony eur a začínají mít podezření, že nejde jen o touhu po mědi.
auto.cz

Jak se žije s revoluční Škodou Eltra? Jedna jezdí v Německu a bude na prodej!

Před více než 30 lety vznikla Škoda Eltra, elektrická verze přelomové Škody Favorit. Dodnes několik těchto aut jezdí, jak dokazuje příběh auta z německé Bochumi.
auto.cz

Mlhovkáři pokračují v krasojízdě! Hledáme nejhorší nešvar řidičů

Kdo neumí správně používat osvětlení svého vozidla, pije krev čtenářům Auto.cz. Co myslíte, dotáhnou to mlhovkáři, nesvítiči a neosvětlení cyklisté na zlatou medaili?
auto.cz

Max Verstappen vyhrál Grand Prix Abú Zabí 2025. Lando Norris je mistrem světa

Velkou cenu Abú Zabí 2025 vyhrál Max Verstappen před Oscarem Piastrim a Landem Norrisem. Tomu třetí místo stačilo k zisku titulu mistra světa.
auto.cz

Na kolik vyjde provoz Bentley? Jenom palivo za 6 let stálo jako nejdražší Škoda Kodiaq!

Kdo v minulosti potřeboval hodně jezdit, většinou volil vznětový motor kvůli hospodárnosti provozu. Nizozemec na to šel jinak. Roční výkon 50.000 km absolvoval s Bentley W12.
auto.cz

Na návštěvě v muzeu BMW v Mnichově: Prohlédněte si ho v obrovské galerii!

Spolu s nástupem podzimu většina automobilových muzeí ukončuje sezonu. Pro tovární expozice to naštěstí neplatí. Vyrazili jsme tedy do Mnichova prozkoumat oficiální sbírku BMW. A objevili v ní netušené poklady.
auto.cz

Elektrické SUV za 400 tisíc? Řešení prý našli v Malajsii

Levné elektromobily dnes chrlí zejména Čína, zkouší to ale i jiné exotické automobilky. Další takovou je méně známá Perodua z Malajsie, která se tentokrát obešla bez pomoci z Japonska.
auto.cz

Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.

Nejbližší akce

Aktuality členů

Tomáš Macháč ambasadorem značky Kia

Olympijský vítěz Tomáš Macháč se stal novou tváří automobilky Kia. Přidal se tím k Jaromíru Jágrovi, který je s Kia spojen od roku 2020. Macháč získal v rámci spolupráce nejrychlejší model značky – sportovní elektromobil Kia EV6 GT.

Celý článek

Scania Finance mění název na TRATON

Scania Finance Czech Republic změnila s účinností od 7. července 2025 svůj název na TRATON Financial Services Czech Republic. Změna má být součástí širší transformace v rámci skupiny.

Celý článek

Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional a Jeep® rozšiřují portfolio značek skupiny Emil Frey v ČR

Skupina Emil Frey v České republice vstupuje díky novým značkám do další klíčové etapy svého působení v České republice. Jejich integrace s sebou nese potřebu adaptovat organizační strukturu, začlenit stávající zaměstnance, přijmout nové posily a provést další úkony k zajištění bezproblémového a efektivního chodu celé organizace.
Tisková zpráva

Celý článek


Spolupracujeme

Autodealers.cz ibesip.cz SAP.cz Autodealers.cz logo Autojob.cz logo vizenula logo cistadoprava
TOPlist
 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.