Svaz Dovozců Automobilů Car Importers Association
CZ EN

Kepková posílila Dachser

Dachser Czech Republic má novou vedoucí obchodního oddělení pro letecké námořní přepravy. Ivana Kepková, zkušená specialistka na mezikontinentální přepravy, je na své nové pozici Sales Manager Air & Sea Logistics zodpovědná za rozvoj obchodních aktivit a akvizici nových zákazníků.

Ivana Kepková vystudovala Gymnázium J. A. Komenského v Novém Strašecí. Po studiích působila v cestovním ruchu a marketingu. Před 25 lety vstoupila do světa logistiky jako disponent sběrných kamionových přeprav ve společnosti Lagermax. Zde sbírala zkušenosti také v leteckém exportním a obchodním oddělení. V letech 2006–2010 zastávala pozici Indoor Sales Represenative ve společnosti Kühne + Nagel. V roce 2011 nastoupila do obchodního oddělení společnosti DB Schenker, kde prohlubovala své zkušenosti v logistice jako Business Development Manager pro letecké a námořní přepravy a Key Account Manager pro segment Automotive.

Ve společnosti Dachser Czech Republic působí na pozici vedoucí obchodního oddělení pro letecké a námořní přepravy, kde je spoluzodpovědná za plnění firemní obchodní strategie a tvorbu obchodního plánu. Věnuje se akvizici nových zákazníků a implementaci zákaznických řešení. Do jejích kompetencí spadá i péče o stávající zákazníky a řízení a rozvoj lidských zdrojů v obchodním oddělení.

„Nastoupila jsem do dobře etablované společnosti a těším se, že zde budu moci zúročit svoje zkušenosti z leteckých a námořních přeprav,“ říká Ivana Kepková, Sales Manager Air & Sea Logistics, Dachser Czech Republic, a dodává, „více než dvacet let v logistice mě přesvědčilo o tom, že moje místo je v obchodní oblasti – odpovídá mému temperamentu a nadšení pro logistiku a věřím, že to vše budu moci plně využít pro zákazníky společnosti Dachser.“

„V Ivaně Kepkové jsme našli logistického profesionála s hlubokými zkušenostmi v Air & Sea a přesahem do příbuzných přepravních oborů,“ uvádí Radek Duda, Country Manager Air & Sea Logistics, Dachser Czech Republic, a doplňuje, „na pozici vedoucí obchodního oddělení bude moci dobře uplatnit své zkušenosti z mezikontinentálních přeprav a nabídne našim zákazníkům řešení na míru, která jsou s ohledem na současné dění ve světě velmi žádaná.“

27.03.2024Autodealers

Informace odjinud

Škoda a Renault dotahují Volkswagen. Trh s elektromobily se mění

Volkswagen si sice letos drží pozici lídra v prodejích elektromobilů v Evropě, jeho náskok se ale ztenčuje. Rychlé růsty i propady konkurence naznačují zásadní proměny preferencí trhu.
auto.cz

Soud smetl ze stolu požadavek eko-lobby na zákaz prodeje BMW a mercedesů

Mercedes-Benz a BMW měly podle Deutsche Umwelthilfe smět prodávat spalovací auta jen do roku 2030 kvůli jakémusi uhlíkovému rozpočtu. Soud však takovou argumentaci odmítl.
auto.cz

Freelander se vrací. Od Land Roveru však má jen minimum

Reinkarnace jména Freelander platí pro značku patřící pod koncern Chery. JLR na něm přesto spolupracovala a prodej v Evropě je sice nepravděpodobný, ale ne úplně vyloučený.
auto.cz

Řídili jsme ostrý Hyundai Ioniq 6 N: Je to továrna na radost!

I ti největší odpůrci elektromobility by měli zpozornět. Přichází druhý plně elektrický model sportovní divize značky Hyundai, který technologie modelu Ioniq 5 N posouvá o další kus dál. Dokonce tak daleko, že chvílemi člověk zapomene, že nesedí v autě se spalovacím motorem.
auto.cz

Legendární Jacky Ickx v podcastu Auta Martina Vaculíka: Tohle jsme nečekali ani my

Legenda automobilových soutěží Jacky Ickx zavítal do Česka a při té příležitosti také do podcastu Martina Vaculíka. Místo běžných dotazů na závodnickou kariéru jsme slavného Belgičana zasypali dotazy o běžnějších autech.
auto.cz

Nový Opel Astra do detailu: Nejen lepší světla a pohodlnější sedačky! Důležitá je i výroba

Modernizovaný Opel Astra přichází s novou osvětlenou přídí, pokročilými matrix světlomety a pohodlnějšími sedadly. A hlavně se širokou nabídkou pohonů, od dieselu přes hybrid až po elektromobil. Jak jezdí, kolik stojí a kterou z mnoha verzí vybrat?
auto.cz

Chevrolet Corvette C8 Grand Sport se ukázal behěm 12hodinovky v Sebringu: Nejen modrý lak a bílé pruhy

Grand Sport představuje zatím nejsportovnější verzi současné v mnoha směrech přelomového Chevroletu Corvette C8. Na podrobnější údaje o novince si však ještě počkáme.
auto.cz

Elektromobily s prodlužovačem dojezdu? Zbytečnost! Šéf VW věří plug-in hybridům

Šéf Volkswagenu Thomas Schäfer označil elektromobily s prodlužovačem dojezdu za nákladný nesmysl, který v evropském prostředí nepřináší žádné výhody. Zatímco v USA a Číně koncern tyto vozy úspěšně vyvíjí, v Evropě sází na plug-in hybridy a čistou elektřinu.
auto.cz

Vzácná podívaná: Všechny generace Opelů Kadett a Astra pohromadě!

V chorvatském Splitu se při příležitosti premiéry nové Astry sešla celá rodina kompaktních modelů značky Opel, od předválečných kořenů až po současnost. Vznikla tak výjimečná galerie, která ukazuje vývoj designu i techniky napříč desetiletími. Byli jsme u toho.
auto.cz

Jsou vám sériové vozy Rolls-Royce málo? Automobilka se vrací ke kořenům

Britská automobilka Rolls-Royce v posledních letech představila několik speciálních modelů honosících se karoserií vyrobenou na zakázku. Nyní uvádí kompletní program, který majitelům těchto aut umožní být ještě větší součástí celého procesu, než kdy dříve.
auto.cz

Nebaví vás řídit, ale chcete vlastnit auto? Tensor ukázal ve Velké Británii řešení pro Evropu

Americký startup Tensor ukázal svůj model Robocar na summitu ve Velké Británii. Slibuje uvést na trh první privátně vlastněný vůz schopný plně autonomní jízdy čtvrté úrovně. Podaří se mu v Evropě uspět a přesvědčit zákonodárce?
auto.cz

Jak rychle nabíjet několik elektromobilů současně? Američané vědí, jak na to

GM nedávno zveřejnilo patent na rychlonabíjení několika elektromobilů současně u veřejné stejnosměrné nabíječky. Co se ukrývá pod zkratkou LPAP?
auto.cz

Nemusí to být jen SUV. Projeli jsme první elektrický liftback Volva

V záplavě SUV jsme rádi za každé nové auto, které volí jinou formu karoserie. Obzvláště to platí u elektromobilů, které častou volbu formátu SUV omlouvají potřebou vměstnat baterii do podvozku. Volvu se i tak podařilo velikou baterii nacpat do liftbacku a vytvořilo tak velmi příjemný vůz.
auto.cz

Odhalujeme nový Fiat Panda Fastback! Vypadá jako BMW X6, ovšem za zlomek ceny

Fiat má velké plány, jak rozšířit nabídku vozidel na trhu. Jejich součástí bude i Panda Fastback, která vypadá jako zmenšené BMW X6. Jak by mohla vypadat, je patrné z našeho renderu.
auto.cz

Kalendář akcí


Veřejný Besip SDA
Aktuální měsíc   

Akce

Pro zobrazení akcí zvolte den.

Nejbližší akce

Aktuality členů

Tomáš Macháč ambasadorem značky Kia

Olympijský vítěz Tomáš Macháč se stal novou tváří automobilky Kia. Přidal se tím k Jaromíru Jágrovi, který je s Kia spojen od roku 2020. Macháč získal v rámci spolupráce nejrychlejší model značky – sportovní elektromobil Kia EV6 GT.

Celý článek

Scania Finance mění název na TRATON

Scania Finance Czech Republic změnila s účinností od 7. července 2025 svůj název na TRATON Financial Services Czech Republic. Změna má být součástí širší transformace v rámci skupiny.

Celý článek

Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional a Jeep® rozšiřují portfolio značek skupiny Emil Frey v ČR

Skupina Emil Frey v České republice vstupuje díky novým značkám do další klíčové etapy svého působení v České republice. Jejich integrace s sebou nese potřebu adaptovat organizační strukturu, začlenit stávající zaměstnance, přijmout nové posily a provést další úkony k zajištění bezproblémového a efektivního chodu celé organizace.
Tisková zpráva

Celý článek


Spolupracujeme

Autodealers.cz ibesip.cz SAP.cz Autodealers.cz logo Autojob.cz logo vizenula logo cistadoprava
TOPlist
 COPYRIGHT © SDA / CIA, CZECH REPUBLIC, POWERED BY RTV DATA, S.R.O.